Wie zijn wij

Ivan Gilson (Oudste)
Ik ben Ivan Gilson. Na mijn theologische opleiding heb ik vele jaren mogen dienen in de Evangelische Gemeente Parousia (oudste/voorganger/pastoraat/muziek).
Naast mijn werk in de gemeenten, had ik altijd mijn “normale baan” behouden als IT-manager bij IBM. In mei 2020 mocht ik met een regeling afscheid nemen.
Sinds december 2020 mag ik onze gemeente – CAMA Evangelische Gemeente Amstelveen – dienen. Mijn voornaamste taken zijn prediking en pastoraat.
Adrie de Pijper (diaken)

Ik ben Adrie de Pijper en woon al bijna m’n hele leven in Amstelveen. Ik ben christelijk opgevoed. Sinds de start van de CAMA-gemeente in 1982 zijn mijn man en ik actief in de gemeente. In 2024 ben ik gekozen als diaken. Ik hou van de mensen in de gemeente maar ook daar buiten. Het doet me goed om iets van betekenis voor hen te zijn. Dat hoop ik in mijn rol in de raad te laten zien.

